10 zaujímavých filmových kanálov na YouTube

Najnovšie štúdie dokazujú, že záujem o TV vysielanie klesá, a tento trend bude pretrvávať aj naďalej. Ľudia vo veku 18 až 25 rokov venujú TV priemerne 25 min denne. A dá sa povedať, že ľudí do 39 rokov televízia prakticky nezaujíma. Čo sa stalo? Kam sa chodia baviť? Na internet. YouTube, Sociálne siete, Online hry a ďalšia forma zábavy bez otravného reklamného prerušovania. Niektoré TV začali reagovať a poskytujú možnosť priplatiť si balíček bez reklám. Kto vie či sa nezobudili už neskoro. A ak ide o internet každý ma slobodnú vôľu, čo chce pozerať a aké informácie prijať. 

Tento zoznam je ukážkou 10 zaujímavých YouTube kanálov, kde sú nahrané filmy a dokumenty v českom dabingu. Obsahujú prevažne staršie filmy. YouTube stráži autorské práva a tak novšie veci, a seriály vymazáva. Preto tam napríklad nenájdete seriál ako South Park či iné. Prakticky tieto videa YouTube ani nedovolí publikovať. V takom prípade sú vhodnejšie web stránky, kde nájdete online seriál

 

10 filmových kanálov YouTube

Filmy česky a zadarmo. Je jeden z najväčších YouTube kanálov v tomto zozname. Má cez 83 tisíc odberateľov a 143 videí. Kanál pridáva jeden film týždenne a sú rozdelené na: Komédie, akčné, novinky, triler, dráma, romantické filmy, dokumenty, pre deti, 18+,…Pridané novinky môžete sledovať aj na Facebooku. 

Vapet – 199 pridaných videí. Filmy sú rôzneho žánru. Zaujímavý výber hororového žánru. Kanál ma cez 55 tisíc odberateľov.  A priemerne 1x týždenne je pridaných niekoľko videí.

Sk-Tv Chanel. Je pomerne nový kanál. Má 122 odberateľov, a zatiaľ iba 13 videí. Je tam ale zaujímavý výber a podľa frekvencie pridávania sa dá predpokladať, že ešte porastie.

MovieMoments – Okrem videí sú tam aj dokumenty a pomerne starý ale veľmi pekný film Medveď. Aj v tomto kanály sú videa pravidelne pridávané. 

Cz Movie – 569 odberateľov  a nájdete tam 30 prípadov majora zemana, české rozprávky a české komédie. 

Dokumenty – Tento kanál je asi môj najobľúbenejší.  Neide totiž iba o to, že dokumenty ale aj aké. Výber je naozaj kvalitný. Všehochuť. Nové video prichádza priemerne raz za dva týždne. 

Dokument CZ – Prevažujú vojnové dokumenty, zbrane, ozbrojené zložky, ale mnoho je zaujímavých. Kanál ma iba dokumenty, nie filmy. Zaujímavý je dokument o Bitcoine  (je v EN). 

George Wochvor Lutonsky – kanál s  3 500 užívateľmi obsahuje prevažne dokumenty. Taktiež zaujímavý výber. 

SuperSinax – kanál je výberom zaujímavých dokumentov. Má 4,5 tisíc aktívnych odberateľov.

Filmy pro děti a mládež – 99 zaujímavých videí a filmov. Kanál ma takmer 30 tisíc odberateľov.

Môže sa Vám ešte páčiť...

1 odpoveď

  1. TobyMac píše:

    Ja som taký kanál skúšal založiť aj 10x, ale vždy som vraj porušoval autorské práva. Ako to, že tento to môže zverejňovať??? :-O Hm…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.