Ako prelomiť (zistiť) heslo? Windows, PDF, Word, Rar, Zip, Exel

Program ktorý dokáže prelomiť heslo, sa často nazýva aj ako nástroj na obnovenie hesla,  alebo nástroj na odblokovanie hesla či nástroj na  obnovenie hesla. Stále ale ide v podstate  o  program používaný na „cracknutie“ hesla, a to buď zistením hesla, alebo obchádzaním šifrovania, či odstránením hesla.

Ak ste zabudli svoje heslo do Windows, a klasický spôsob na obnovenie hesla nefunguje, môže vám byť nejaký crackovací nástroj nápomocný.  Článok prináša výber, platených programov, ale aj programov zdarma. 

Upozornenie: Nástroje uvedené v článku sú  legálne programy, ktoré vám pomôžu obnoviť si zabudnuté heslo. Mnohé krajiny, ale nedovoľujú ich oficiálne používanie. 

 

Prelomenie hesla v os Windows 

Ak ste zabudli svoje heslo do os Windows, a neviete sa prihlásiť môže vám byť nápomocný jeden z týchto nástrojov na spravovanie hesiel. Väčšina uvedených programov sú nástrojmi na obnovenie hesla, niektoré však heslo cracknú, to znamená , že ho prelomia. Ak ide o obnovenie hesla, nástroj hľadá heslo v registroch a iných zložkách operačného systému. Pri cracknutí , sa obchádza spôsob šifrovania hesla. 

 

Prelomenie hesla v PDF

Program pre odstránenie hesla v PDF súbore, môže buď heslo zistiť ,alebo heslovanie úplne odstrániť.  Medzi najobľúbenejšie patrí GuaPDF, aj preto, že je bezplatný, ale aj služba FreeMyPDF.com, je často používaná a patrí medzi veľmi obľúbené. Tieto služby,  ale heslo odstránia.   PDFCrack a PDF Unlocker sú  nástroje, ktoré vám pomôžu zistiť pôvodne heslo.  Všetky uvedené nástroje sú zdarma. 

 

Prelomenie hesla v dokumente Word 

Program na prelomenie hesla v dokumente word, vie heslo buď zistiť, alebo odstrániť. Word Password je nástroj, ktorý vám pomôže zistiť heslo, zatiaľ čo program CrackIt! alebo aj GuaWord  heslo odstráni. 

 

Ako prelomiť heslo v súbore rar

Súbor rar si heslo vyžiada pri pokuse o extrahovanie. Uvedený nástroj, slúži na obnovu hesla, nefunguje ako crack. Dokáže nájsť, pôvodné heslo a súbor tak otvoriť.

 

Ako otvoriť zaheslovaný súbor zip

Uvedený nástroj, slúži na obnovu hesla, nefunguje ako crack. Dokáže nájsť, pôvodné heslo a súbor tak otvoriť.

 

Prelomenie hesla v dokumente Excel

Tento program nevie zistiť pôvodne heslo, ale dokáže odstrániť heslo dokumentu. 

 

Tento článok je určený pre každého kto si zabudol vlastné heslo, do svojho dokumentu alebo os Windows. Ak sa pokúšate preniknúť do cudzieho PC, alebo otvoriť cudzí dokument, môžete porušovať zákon. 

 

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.