Ako si oživiť prehliadač? Motívy Google Chrome.

Motívy Google Chrome  sa dajú použiť na zmenu vzhľadu prehliadača, zmenu vzhľadu všetkého od posúvača po farbu pozadia kariet. Prehliadač poskytuje veľmi jednoduché rozhranie na vyhľadanie a inštaláciu nových tém.

 

Ako nájsť Motívy Google Chrome v nastaveniach Chrome

Najprv musíte otvoriť prehliadač Chrome. Potom postupujte podľa týchto krokov:

  1. Kliknite na tlačidlo hlavnej ponuky , ktoré je zobrazené v troch vertikálne zarovnaných bodoch.  Nachádza sa v pravom hornom rohu okna prehliadača.
  2. Keď sa zobrazí rozbaľovacia ponuka, vyberte možnosť s označením  Nastavenia . Nastavenia prehliadača Chrome by sa teraz mali zobraziť na novej karte alebo okne v závislosti od konfigurácie. 
  3. V sekcii Vzhľad môžete urobiť dve veci:
    • Kliknutím na položku Obnoviť na predvolenú tému sa vrátite na predvolenú tému prehliadača Chrome.
    • Ak chcete získať novú tému, kliknite na položku Získať témy .

 

Motívy Google Chrome

Internetový obchod Chrome by sa mal teraz zobraziť na karte alebo okne nového prehliadača. Rozhranie ponúka širokú škálu tém, ktoré sú k dispozícii na prevzatie. Ľahko vyhľadávateľné, zaradené a usporiadané podľa kategórie, každá téma je sprevádzaná náhľadovým obrázkom, rovnako ako cena (väčšina je zdarma) a užívateľské hodnotenie.

Ak chcete získať viac informácií o konkrétnej téme vrátane počtu používateľov, ktorí ju prevzali, ako aj recenzií používateľov, ktoré obsahujú hodnotenie, stačí kliknúť na jej názov alebo miniatúru. Zobrazí sa nové okno, ktoré prekryje váš prehliadač a obsahuje všetko, čo potrebujete vedieť o zvolenej téme.

 

Proces inštalácie témy Chrome

Kliknite na tlačidlo ADD TO CHROME , ktoré sa nachádza v pravom hornom rohu okna.

Ak inštalácia motora nie je voľná, toto tlačidlo sa nahradí  tlačidlom BUY FOR  . Po kliknutí na tlačidlo by sa vaša nová téma mala nainštalovať a aktivovať v priebehu niekoľkých sekúnd.

Ak sa vám nepáči spôsob, akým vyzerá a chcete sa vrátiť späť do predchádzajúceho vzhľadu Chrome, vráťte sa do rozhrania Nastavenia prehliadača Chrome a zvoľte tlačidlo Vynulovať na predvolenú tému  .

Návod je  iba pre  používateľov, ktorí používajú prehliadač Google Chrome v os:  Chromium OS,  Linux ,  Mac OS X , MacOS Sierra alebo  Windows. 

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.