Ako si oživiť prehliadač? Motívy Google Chrome.

4.38/5 (13)

Motívy Google Chrome  sa dajú použiť na zmenu vzhľadu prehliadača, zmenu vzhľadu všetkého od posúvača po farbu pozadia kariet. Prehliadač poskytuje veľmi jednoduché rozhranie na vyhľadanie a inštaláciu nových tém.

 

Ako nájsť Motívy Google Chrome v nastaveniach Chrome

Najprv musíte otvoriť prehliadač Chrome. Potom postupujte podľa týchto krokov:

  1. Kliknite na tlačidlo hlavnej ponuky , ktoré je zobrazené v troch vertikálne zarovnaných bodoch.  Nachádza sa v pravom hornom rohu okna prehliadača.
  2. Keď sa zobrazí rozbaľovacia ponuka, vyberte možnosť s označením  Nastavenia . Nastavenia prehliadača Chrome by sa teraz mali zobraziť na novej karte alebo okne v závislosti od konfigurácie. 
  3. V sekcii Vzhľad môžete urobiť dve veci:
    • Kliknutím na položku Obnoviť na predvolenú tému sa vrátite na predvolenú tému prehliadača Chrome.
    • Ak chcete získať novú tému, kliknite na položku Získať témy .

 

Motívy Google Chrome

Internetový obchod Chrome by sa mal teraz zobraziť na karte alebo okne nového prehliadača. Rozhranie ponúka širokú škálu tém, ktoré sú k dispozícii na prevzatie. Ľahko vyhľadávateľné, zaradené a usporiadané podľa kategórie, každá téma je sprevádzaná náhľadovým obrázkom, rovnako ako cena (väčšina je zdarma) a užívateľské hodnotenie.

Ak chcete získať viac informácií o konkrétnej téme vrátane počtu používateľov, ktorí ju prevzali, ako aj recenzií používateľov, ktoré obsahujú hodnotenie, stačí kliknúť na jej názov alebo miniatúru. Zobrazí sa nové okno, ktoré prekryje váš prehliadač a obsahuje všetko, čo potrebujete vedieť o zvolenej téme.

 

Proces inštalácie témy Chrome

Kliknite na tlačidlo ADD TO CHROME , ktoré sa nachádza v pravom hornom rohu okna.

Ak inštalácia motora nie je voľná, toto tlačidlo sa nahradí  tlačidlom BUY FOR  . Po kliknutí na tlačidlo by sa vaša nová téma mala nainštalovať a aktivovať v priebehu niekoľkých sekúnd.

Ak sa vám nepáči spôsob, akým vyzerá a chcete sa vrátiť späť do predchádzajúceho vzhľadu Chrome, vráťte sa do rozhrania Nastavenia prehliadača Chrome a zvoľte tlačidlo Vynulovať na predvolenú tému  .

Návod je  iba pre  používateľov, ktorí používajú prehliadač Google Chrome v os:  Chromium OS,  Linux ,  Mac OS X , MacOS Sierra alebo  Windows. 

PÁČI SA TI ČLÁNOK?

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.