Commission Junction – Affiliate Reklama. Výhody a nevýhody partnerského programu.

Commission Junction je populárny affiliate program, ktorý ponúka inzerentom reklamný priestor na stránkach partnerov. Partner, v tomto prípade blog, zobrazuje na svojej stránke reklamu, a bloger je vyplácaný provízne. V prípade, že umiestnená reklama prinesie inzerentovi objednávku, registráciu, či inú konkrétnu akciu,  vypláca spoločnosť Commission Junction províziu za sprostredkovanie. 

 

+ Commission Junction

  • Existuje už niekoľko rokov a spoločnosť má dobrú reputáciu. Ide o  jednu z popredných affiliate reklamných sietí.
  • Commission Junction priťahuje mnoho známych a veľkých inzerentov. Mnohých inzerentov vaši návštevnici budú poznať a tak je väčšia pravdepodobnosť kliknutia na reklamu, a uskutočnia nákup, registráciu,…čo pre vás znamená výnos. 
  • Veľká prednosť programu spočíva v tom, že akonáhle bude vaša žiadosť schválená, inzerenti v sieti vás môžu vyhľadať a osloviť.
  • Web stránka má jednoduchú navigáciu,v platbách je spoľahlivosť k dispozícii, je aj technická pomoc a podpora.
  • Inzerenti v sieti ponúkajú rôzne typy reklám, obrázkové obrázkové reklamy, textové reklamy, textové odkazy atď.

Commission Junction

– Commission Junction

  • Vzhľadom k tomu, spoločnosť priťahuje veľa veľkých inzerentov, môže byť náročné byť schváleným partnerom pre affiliate program.
  • Musíte vyplniť žiadosť, a ak aj ste prijatí, musíte sa prihlásiť do každého programu inzerenta zvlášť. To znamená, aj keď sa môžete dostať do siete Commission Junction, nemusíte získať schválenie do  jednotlivých affiliate programov, ktorých reklamy chcete zobraziť na vašej stránke.
  • Je dôležité venovať čas na prečítanie všetkých požiadaviek a platobných podmienok pre každý jednotlivý partnerský program.  Ani jeden program nie je rovnaký, a je na vás aby ste sa uistili, že výplata a požiadavky spĺňajú vaše schopnosti a ciele.

Ak je váš blog prijatý do reklamnej siete podarilo sa vám zaradiť do skvelého programu. Nezabudnite sa oboznámiť s informáciami na web stránke Commission Junction ešte predtým, ako program začnete využívať. 

Môže sa Vám ešte páčiť...