Desať najlepších elektronických hračiek roku 2018 pre deti

Nájsť perfektnú hračku  pre dieťa bez veľkých  výdavkov nie je jednoduchá misia. Mnoho hračiek aj keď sú vzdelávacie, môžu byť aj zábavné. A preto pre vás môže byť výber týchto hračiek inšpirujúci. 

 

Razor Hovertrax 2.0 – od 8 rokov

Táto hračka je na trhu už nejaký čas, ale stále sa teší veľkej popularite. Je ideálna pre deti od cca 8 a viac rokov.  Je to skvelá hračka pre tréning a zlepšenie motorických funkcií. Dokáže ísť rýchlosťou cca 12km/hod a na jedno nabite vydrží približne hodinu, podľa vybraného modelu aj viac. Technológia EverBalance, napomáha plynulej jazde a jednoduchému ovládaniu. Je ideálnou predprípravou snowboardingu. Cena na trhu sa pohybuje od cca 300 eur. 

 

Vtech Chodítko Uč sa a poznávaj – od 9 mesiacov

Hračka je vyvinutá tak aby rástla spolu s dieťatkom. Je vhodná cca od 9 mesiacov. Ak je dieťatko ešte maličké môže sa hrať s odnímateľným iteraktívným panelom, a na podlahe spoznávať zvieratká, hudbu, tvary a čísla. Ak povyrastie panel sa dá pripnúť na chodítko. 

Interaktívny panel chodítka ponúka 2 varianty hry, ktoré možno ľubovoľne prepínať pomocou posuvného tlačidla. Prvý variant ponúka možnosť podvedomého učenia a poznávania. Druhý variant sa zameriava viac na hudobné cítenie a pobavenie.  Vtech chodítko predstavuje dieťaťu zvieratká a ich zvuky. Učí ho spoznávať farby, podvedome učia počítanie, čísla aj základy správneho hudobného vzdelávania. Učí poznávať tvary a rozvíja koordináciu očí s rukami. Podporuje manuálnu zručnosť dieťaťa a správny vývoj hrubej i jemnej motoriky. Cena hračky sa pohybuje od 50 eur.

 

Syma DRON – od 8 rokov

Ideálny pre deti od 8 rokov. Dron je skvelá hračka pre rozvoj motoriky a predstavivosti. Prídavná kamera a dolet zaručujú pre deti kopec zábavy. V prípade dronu je nutné riešiť aj zákon, ktorý omedzuje miesta kde je možné nahrávať. Ovládanie kvadrokoptéry je vpred/vzad, hore/dole, doprava/doľava. Tento dron pre deti sa cenou pohybuje od 60 eur.

 

WowWee robot CHIP – od 8 rokov

CHIP je inteligentné a láskavé šteniatko s pokročilými senzormi a inteligentným príslušenstvom.  Je vždy pripravený hrať sa a algoritmy umelej inteligencie umožňujú vytvorenie vlastne adaptivnej osobnosti. Skvelá hračka ktorá môže byť náhradou živého zvieratka , ak vaše dieťa ešte nie je pripravené, postarať sa o domáceho maznáčika. Cena hračky sa pohybuje od 150 eur.

 

Tablet Gogen MAXPAD – od 3 rokov

Tablet pre deti  v predškolskom veku. Farebný dizajn, a rozhranie prispôsobené pre deti. Rozhranie a nastavenie umožňuje  rodičovskú kontrolu. 

V tablete sú predinštalované aplikácie vhodné pre deti. Hry sú striktne športové a arkádové – nemusíte sa tak obávať nevhodných „strieľačiek“ apod. Množstvo zábavy prináša aj aplikácie na maľovanie – aj tú je možné využiť v kombinácii s priloženým stylusom. Fotografie zhotovené na tabletoch možno navyše „umelecky“ upraviť pomocou aplikácie Čarovný fotoaparát. Tablet vďaka predinštalovaným aplikáciam pomáha deťom učiť sa rátať, písať, poznávať farby. Umožňuje a aj prístup na internet. Cena tabletu sa pohybuje od 100 eur. 

 

Slúchadlá Trust – od 4 rokov

Slúchadlá pre deti zo zabudovaným obmedzovačom hlasitosti. Sú vhodné pre deti od 4 rokov. Majú prispôsobiteľné nastavenie, pre pohodlné použitie a špeciálny vstavaný obmedzovať hlasitosti, ktorý nedovoľuje prekročiť hlasitosť 85DB. Cena slúchadiel sa pohybuje od 19 eur.

 

Nintendo Switch

Nintendo Switch je prelomová domáca herná konzola. Je ju totiž nielen možné pripojiť doma k televízii, ale taktiež okamžite transformovať na PDA s 6.2 palcovou obrazovkou. Prvýkrát v histórii si tak hráči môžu užívať plnohodnotný konzolový zážitok kedykoľvek a kdekoľvek! Obrazovka má kapacitný dotykový displej využiteľný v podporovaných hrách. Výdrž batérie sa môže pohybovať v rozmedzí až šiestich hodín v závislosti na danej hre a podmienkach, v ktorých je konzola používaná.  V ponuke je množstvo náučných, logických a vzdelávacích hier. Cena sa pohybuje od 300 eur.

 

Notebook Carousel Play-Learn – od 3 rokov

Detský notebook Carousel Play-Learn-05 je určený pre deti od 3 rokov. Tento detský počítač obsahuje 50 aktivít, pri ktorých vaše dieťa sa zabaví, a aj sa niečo naučí. Dieťa si môže vybrať z kategórii písmeno, slovo, čísla a kalkulačka, melódia, hry a hodiny. Vaše dieťa si tento interaktívny laptop určite zamiluje a veľa sa naučí. Používanie myši pomáha koordinácii rúk a očí.  Cena hračky sa pohybuje okolo 15 eur.

 

Fotoaparát Vtech Kidizoom

Kidizoom Twist Plus X7 je zábavný, odolný a ľahko ovládateľný digitálny fotoaparát s rozlíšením 2 megapixely a otočným objektívom, ktorý umožňuje deťom vytvárať fotografie, videá, fantastické autoportréty a experimentovať so zábavnými foto efekty. Rovnako ako ostatné Kidizoomy je prispôsobený detským očiam i rukám. Otáčaním krúžku na prednej strane fotoaparátu môžete pridať farebné filtre. Fotoaparát je vybavený 4x digitálnym zoomom, vstavaným bleskom, 2,2 „farebným displejom, 5 skvelými hrami, dvojitým hľadáčikom a záznamovú funkcií s 5 efekty pre zmenu hlasu. K dispozícii je tiež editačné funkcie umožňujúce upraviť fotografie rôznymi rámčeky, pečiatkami a efektmi. Okrem toho si môžete vytvoriť svoje vlastné fotografické animácie pomocou novej funkcie Animátor, alebo aj albumu s hlasovým komentárom. K dispozícii je vnútorná pamäť 256 MB, ktorú možno rozšíriť pomocou SD / SDHC karty. Vaše dieťa si tak môže rozvíjať technické zručnosti a estetické cítenie. Cena sa pohybuje cca od 60 eur. 

 

Kidizoom Smart Watch – od 4 rokov

Kidizoom Smart Watch,  je  fotoaparát  vo veľkosti náramkových hodiniek s prehľadným dotykovým displejom. Natáča video a má zabudovaný aj menič hlasu! Môžete využiť aj stopky, časovač a samozrejme aj zobrazenie aktuálneho času!  A ako je už zvykom u výrobkov  Vtech, tak tiež hodinky Kidizoom® Smart Watch majú zabudované hry, ktoré cvičia postreh, rozvíja logické myslenie a podporujú aj jemnú motoriku prstov. Zahrať si môžete na detektíva, skladať puzzle a alebo chytiť tancujúce notu. Všetko hráte priamo na dotykovom displeji vašich hodiniek! Stopky a časovač .  Hodiny Kidizoom® Smart Watch ponúka naozaj obrovské množstvo zobrazenie času. Vyberať si môžete z analógového alebo digitálneho zobrazenia. Naviac pre každé zobrazenie si môžete vyberať z desiatok motívov a farebných schém! Budík Funkcia budíka v hodinkách Kidizoom® Smart Watch je úplne úžasná a originálne. Nielen, že môžete vyberať z množstva úžasných motívov a zvukov budíka. Hodinky Kidizoom® Smart Watch ponúka veľa zábavy aj bezpečné hry pre deti už od 4 rokov. Tak ako je zvykom u všetkých výrobkov značky Vtech, aj tento výrobok spĺňa vysoké nároky na kvalitu aj extrémne vysokú odolnosť

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.