Oplatí sa recenzovať- Google mi dal 10 €

Pred časom som si spravila Google digitálna garáž certifikát. Poháňala ma zvedavosť čo tam je. Krásne spracované. Super, dobre, skvele, fantasticky… vysvetlené pre začiatočníka.  

Tiež som ocenila  možnosť buď čítať text, alebo pozerať video. Nevyhovovalo mi spracovanie videa.  Možnosť vnímať iba text mi umožnila dokončiť celý kurz. Zvládla  som to asi za 40 minút.  Vrelo odporúčam.

Jednoduché vysvetlenie. Prepojenie súvislosti. Vysvetlenie základných pojmov. Odkazy k ďalším – podrobnejším informáciám. Vysvetľovanie pomocou obrázkov, ikoniek. Jednoducho skvelé. 

 

Google digitálna garáž

Google digitálna garáž certifikát

Google digitálna garáž certifikát

Školenie, online kurz je rozdelený na 26 tém. Každá téma obsahuje od 2 do 6 lekcii. Po úsečnom ukončení témy sa vygeneruje odznak. Spolu je to 106 lekcií.  Veľmi sa mi páčilo zakomponovanie príkladov s praxe. A prioritne sa zameriava na propagáciu na internete.  V skutočnosti tieto vedomosti nestačia na rozbeh predaja, optimalizáciu web stránky či nastavenie AdWords. Ale ak je bod 0 a kde a ako začať – tak  určite tu a určite takto.

Neskôr  mi prišiel email : prieskum. Dala som niekoľko pripomienok.   A odmenili ma. Odmena ale prišla takmer rok po prieskume. 

 

 

Reward card

Google digitálna garáž certifikát

Google digitálna garáž certifikát

Dostala som reward card, a nej sumu 10 €. Je online, papierová (emailová). Prakticky mám iba číslo karty a CVV a má platnosť jeden rok. Je to MasterCard.  Nie je možné si ju dobíjať, poslať tam nejaké peniaze.

Prešla som nejakým procesom aktivácie. Nechcela sa mi ale dokončiť keď som zadávala Slovenskú adresu. Tak som zadala zahraničnú adresu. Neviem či to bol dočasný bug (chyba) , alebo to pre Slovensko nie je možné. Karta prebiehala nejakou aktiváciou, kde ma upozornili, že to môže trvať aj niekoľko dní, ale nakoniec bola aktívna prakticky hneď.

Kúpila som si knihu na amazone a aplikáciu. Minula som to hneď.  i ♥ Google . A nakoniec práve Google digitálna garáž ma doviedla až k štipendiu od Google.

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.