Kvalitný hosting zdarma – od WebSupport

Hosting, alebo Webhosting  je pojem, ktorý označuje: v širšom slova zmysle: prevádzku web stránky na serveri, s neustálym pripojením na Internet. V užšom slova zmysle: komerčnú službu, ktorej základom je prevádzka webovej stránky a elektronickej pošty.

Pre vytvorenie vlastnej web stránky je teda hosting nevyhnutný. Ceny hostingových služieb sú rôzne. Odvíjajú sa od technických nastavený, veľkosti, obdobia, spoločnosti…. Priemerný webhosting je v cene cca 40 eur na rok. 

 

Hosting zdarma, ako na to? 

V oblasti tvorby web stránok som sa pohybujem cca 11 rokov. Poznám desiatky hostingových spoločnosti. Pretože raz je stránka tam, raz tam. WebSupport je v tejto podpore výnimočný, a  nemá problém podporiť neziskové organizácie, blogerov, umelcov a podnikateľov – vo forme hostingu zdarma.  

Pre začínajúceho blogera,  malú neziskovku, prípadne občianske združenie  je to naozaj veľká pomoc.  Dôvod prečo sa rozhodli podporovať, vysvetľujú na svojej web stránke slovami: 

V našich začiatkoch nám internetová komunita veľakrát pomohla. Dnes to chceme vrátiť tým, ktorí to najviac potrebujú. V rámci programu Freeweb poskytujeme zdarma základné balíčky našich 3 komerčných produktov. Získate ich v rovnakej kvalite ako platiaci klienti, vrátane plnej technickej podpory.

 

Podmienky pre získanie webhostingu:

 • sponzorujeme webhosting, poplatok za doménu hradíte vy.
 • musíte spĺňať štandardné podmienky webhostingu (napr. nešíriť nelegálny obsah, spam).
 • nepodporujeme komplexné e-shop stránky, ani dobre rozbehnuté komerčné projekty
 • výmenou za bezplatný hosting umiestnite na svoj web náš reklamný banner
 • platnosť sponzorovanej služby platí 1 rok
 • nepodporujeme herné portály a fóra
 • vyhradzujeme si právo na zamietnutie žiadosti o FreeWeb
 • nepodporujeme projekty, ktoré sú ešte len tzv. „na papieri“

 

V ponuke sú tri riešenia:

 1. Vlastná web stránka
 2. The hosting WordPress + 50% zľava na doménu .eu
 3. The hosting

Na web stránke WebSupport sa nachádza formulár, ktorý si žiadateľ môže vypísať a požiadať o podporu. V priebehu roku 2017 som ich kontaktovala v tejto záležitosti 3x a zakaždým žiadosti vyhoveli. Web stránky: Prometheus.sk, Oz-integra.sk a MarinaCarnogurka.sk bežia na sponzorovanom The hosting WordPress a môžem potvrdiť,  že je to plnohodnotný hosting. 

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.