LinkedIn Premium – ani nevieš ako a 503 evri je v čudu.

LinkedIn Premium je  služba od spoločnosti LinkedIn,  ktorú je možné otestovať si na  30 dni zdarma. Služba v sebe zahŕňa: neobmedzené prezeranie profilov, kto si zobrazil Váš profil, správy InMail. 

Podmienka ako si aktivovať rozšírenie Premium bezplatne na 30 dní je zadať číslo platobnej karty. Prečo? Pretože k zúčtovaniu pre ďalšie využívanie služby dochádza automaticky:

Částka ve výši 503,86 EUR* vám bude proúčtována dne 13. září 2017.

LinkedIn Premium

Myslím, že za funkciu ako je prezeranie profilov je 500 evri celkom dosť.  Zrušiť „proučtovaní“ je celkom hlavolamka. Údaje karty Vám nedovolí vymazať. Návod je podrobný, ale celý v Anglickom jazyku.

LinkedIn Premium

Celkom nefér, nie ? Samozrejme príde informačný email s textom :

Vaše bezplatná zkušební doba končí dne 13. září 2017. Jestliže chcete i nadále používat účet LinkedIn Premium, začneme vám strhávat poplatky z vaší platební karty, jejíž údaje jste zadal(a). Pokud chcete tento účet zrušit, běžte do svého účtu a dokončete proces zrušení před dnem 13. září 2017. Pro asistenci navštivte naše Centrum podpory.

Děkujeme, že používáte účet LinkedIn Premium.

Optické maskovanie upozorňujúceho textu a

LinkedIn Premium

Preklikávanie na 3x pre zrušenie predplatného. Hovorí o snahe o nekorektný prístup.

LinkedIn Premium

 

LinkedIn Premium – Prečo to je nefér?

Pretože je to postavené na spoľahnutí sa , že užívateľ od-ignoruje informačný email a nečíta. Malé písmenka dole si nevšimne. ALE – upozornili sme.  Platba sa uskutoční  automaticky na rok dopredu. Než sa stihne spamätať kde a kedy  a čo … už  sa mu na účte stratilo 500 eur – a má zaplatené neobmedzené prezeranie profilov.

A najlepšie na tom je, že v poplatku nie je zahrnutá identifikácia všetkých profilov.

LinkedIn Premium

 

Osobne to považujem za podvod. Možnosť zrušiť bezplatné využívanie je, informačný email užívateľ obdrží, … napriek tomu si myslím, ak by mali záujem byť korektný, príde email so  skutočným alertom – v zmysle ideme Vás zinkasovať o 500 eur, a tiež tento email by mal obsahovať veľký button (tlačidlo) zrušiť, nechcem, nie . A Nie „50“ pre-kliknutí pre zrušenie a zamietnutie automatického zúčtovania.

LinkedIn Premium

Pre mňa to podvod je. Napriek tomu je LinkedIn super, poznala som vďaka nemu kopec úžasných ľudí a profesionálov. Programátorov od google, ľudí od IBM, marketingových pracovníkov od General motors, Amazon (v USA) , učiteľov prestížnych univerzít… a pomohli mi pri práci a  v práci nespočetne krát. (a Zdarma).

Aké je riešenie chrániť sa pred automatickým zúčtovaním? PaySafeCard

 

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.