Nudíte sa? 10 web stránok ktoré zaručene zaženú nudu!

Nudíte sa? 10 web stránok ktoré zaručene zaženú nudu! Občas je facebook už otrava. Zoznam týchto web stránok nudu zaručenie zaženie. Neváhajte a pozrite sa na nasledujúce moderné a cool web stránky, ktoré si budete chcieť pridať do svojej zbierky.

 

01.) Bored Panda → odkaz

Blog, ktorý  pravidelné  publikuje najlepšie zaujímavosti v oblasti cestovania , fotografie, ilustrácie, fotky zvierat,  technológie, a ďalšie kategórie. Môžete si tiež vytvoriť účet na hlasovať.
Nudíte sa?

 

02.) Brain Pickings → odkaz

Pokúste sa rozšíriť svoje znalosti tým, že sa ponoríte hlboko do neuveriteľne užitočných a myšlienkovo ​​provokačných blogových príspevkov na Brain Pickings,  vedenej spolupracovníkom MIT pod vedením Marie Popovovej.

Nudíte sa?

 

03.) TED → odkaz

TED sa stala silnou organizáciou v šírení myšlienok a vedomostí. Nezisková organizácia hostí konferencie po celom svete, kde ľudia zo všetkých oblastí života zdieľajú svoje úžasné nápady a skúsenosti prostredníctvom krátkych vystúpení.

 

04.) Laughing Squid → odkaz

V tejto lokalite nájdete najrôznejšie vizuálne príspevky o umení, kultúre a technológii, z ktorých väčšina sú fotografie a videá. Aktualizuje sa niekoľkokrát denne s  najčerstvejším obsahom. 

Nudíte sa?

 

05.) Vsauce → odkaz

Vsauce je neuveriteľne populárny a úspešný kanál YouTube, ktorý prilákal viac ako 10 miliónov predplatiteľov. Videá sa zameriavajú na zaujímavý vzdelávací obsah,  kde tvorca kanála Michael Stevens rozoberá najrôznejšie  témy.

 

6.) Odde → odkaz

Záľuba v čudných veciach? Potom je  Oddee to pravé Jedna z najväčších webových stránok s najbláznejším, najnezvláštnejším a najbizarnejším obsahom, ktorý pravdepodobne nenájdete nikde inde.

Väčšina príspevkov sú očíslované zoznamy, spolu s množstvom fotiek a videí, na ktoré sa môžete pozrieť. Kategórie zahŕňajú:  umenie, značky, miesta, predmety, reklamy, veda, medicína, domáce dizajn, mená, ľudia, darčeky, príbehy, tech a ďalšie.

Nudíte sa?

 

7.) Archie McPhee’s Geyser of Awesome → odkaz

Archie McPhee je obchod s novinkami, ktorý predáva najrôznejšie bláznivé, šialené veci (napr. masky koní). Ich blog, „Geyser of Awesome“ je blog, ktorý stojí za to. Príspevky sú kombináciou divného a úžasného, ​​s množstvom fotiek, popisov a zdrojov pod nimi.

Nudíte sa?

 

8.) Funny or Die → odkaz

Láska ku komédií ? Potom túto web stránku musíte navštíviť . Webová stránka je venovaná prezentácii veselých námetov od užívateľov, komikov a celebrít. Stránka je dobre známa tým, že poskytuje najzábavnejší a nejexkluzívnejší videoobsah. Používatelia môžu hlasovať o čomkoľvek a uľahčiť tým výber najzaujímavejších videií. 

 

9.) StumbleUpon → odkaz

Nikdy nekončiace prekvapenie StumbleUpon. Služba, ktorá je porovnateľná s televíznym kanálom, ktorý prechádza  staré internetové stránky . Môžete „surfovať“ na webových stránkach na základe vašich záujmov a môžete zanechať hodnotenie. 

 

10.) The Useless Web → odkaz

Jej jedinou úlohou je ukázať vám tie najzábavnejšie webové stránky, ktoré existujú.  Stačí kliknúť na veľké ružové tlačidlo a objavíte s otvorí sa  na novej karte.

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.