Ako si pozrieť John Wick 2 vďaka google mapám.

4.74/5 (19)

Miestny sprievodca Google (Local Guides)  predstavujú globálnu komunitu prieskumníkov, ktorí píšu recenzie, zdieľajú fotky, odpovedajú na otázky, pridávajú alebo upravujú miesta a overujú fakty v Mapách Google. 

 

Pridávaním poživne pre google prichádza odmena.

Prvý rok som ako odmenu dostala 100 G priestor na google disku. Sklamaním  trochu bolo, to ako prešiel presne rok, a už som mala iba oznámenie – prekročili ste kapacitu…bez nejakého upozornenia pár dni vopred.  Nevyužila som celú kapacitu. Dostala som sa na 60 G a bolo to pohodlné. Priestor je potom možné zakúpiť si a pravidelne platiť . Pri 100 G je to poplatok 1,99€/mesiac. Čo je 19,99€ na rok. 

Miestni sprievodcovia

Ďalšia odmena prišla keď som sa dosiahla úroveň 5. (Od toho času  zmenili spôsob bodovania, aj počet úrovni.)

Odmenou  je prednostný prístup k funkciám Google a  výhody od partnerov.  A teda po roku užívania si Google disku, a prístupu k beta verzií máp som dostala zase niečo iné. Hudbu a film.

Google play music na tri mesiace zdarma. Ide o aplikáciu vďaka ktorej môžem počúvať  hudbu v  telefóne alebo cez prehliadač. Stačí sa  prihlásiť emailom do google play.  Napr. aj  zákazníci spoločnosti Samsung dostávajú prístup na  30 dni zdarma. Inak je  spoplatnená na  5,49€/mesačne.

Ponuka využívať aplikáciu na mesiac, dva, tri ale aj štyri nie je nová. Užívateľ sa s ňou stretne aj v súvislosti s inou službou, profilom, produktom.

Miestni sprievodcovia

A teda vďaka práci s google maps, mám možnosť využívať 3 mesiace Google Play Music zdarma a 75% zľavu na požičanie filmu cez Google play.

Miestni sprievodcovia

 

Ako si požičať a pozrieť film na Google Play?

Miestni sprievodcovia

Osobne by som uvítala filtre. Hlavne pre výber žánru, a jazyka. Pri detaile filmu je ale aspoň popis: Jazyk zvuku: Angličtina, Čeština. A tiež samozrejme krátky obsah.

Hľadala som nejaký horor, ale výber bol dosť malý.  Tak to vyhral John Wick 2 .

Miestni sprievodcovia

Miestni sprievodcovia

Miestni sprievodcovia

Miestni sprievodcovia

 

Oplatí sa byť Miestny sprievodca Google (Local Guides)

Oproti Facebook, ktorý si vyžiada preklad  stránky do slovenského jazyka  úplne zdarma a nedáva vôbec nič,  je poskytovanie obsahu pre Google maps o niečo výhodnejšie. S nátlakovosťou a emocionálnym vydieraním sa dnes už musí rátať. Veta „pomôžte ostatným…“ nie je nič iné ako citové vydieranie. Facebook však aplikuje to isté a mnohé iné sociálne siete tiež. Ak im užívatelia budujú obsah, ušetria spoločnostiam milióny dolárov. 

Preto google vnímam ako o niečo charakternejšiu spoločnosť. Odmena je síce malá, ale aspoň nejaká pozornosť. Ak sa na to začnete pozerať ako na hru, spôsob trávenia voľného času, je to celkom zábava. 

ĎALŠIE V KATEGÓRIÍ

PÁČI SA TI ČLÁNOK?

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.