PDF na Word. Päť zaujímavých web stránok pre prácu s PDF.

PDF na Word. Ako si rýchlo pomôcť online nástrojom. Päť zaujímavých web stránok pre prácu s PDF. Rýchle, spoľahlivé a jednoduché na ovládanie. Za pár minúť vytvoríte s PDF textový dokument a opačne. 

  1. ) I Love PDF

Pdf to docČo dokáže?  – zlúčiť PDF, rozdeliť PDF, komprimovať PDF, previesť PDF súbor do Word, previesť PDF do PoverPoint, previesť PDF do Excel, previesť PDF do jpg, odomknúť PDF, otočiť PDF, pridať čísla stránok, pridať vodoznak.


2.) PDF to Doc

PDF na Word.Čo dokáže? – previesť PDF na Doc, previesť PDF na Docx, vybrať text s PDF, previesť PDF na obrázok jpg, previesť PDF na obrázok png, previesť Xps na PDF, kompresia PDF, zlúčenie pdf, previesť obrázok jpg na formát PDF.


3. Convert JPG to PDF
Konvertovať PDF

Čo dokáže? Výhoda tejto stránky oproti iným spočíva v možnostiach nastavenia pre obrázok.  Je možné nastaviť veľkosť dokumentu, odstup obrázka od okraja, veľkosť obrázka a orientáciu strany.


4.) Converter Online Free

Čo dokáže?  Previesť TF ODT MHT HTM HTML TXT FB2 DOT DOTX XLS XLSX XLSB ODS XLT XLTX PPT PPTX PPS PPSX ODP POT POTX na PDF,JPG JPEG PNG BMP GIF TIF TIFF na PDF, extrahovať (vybrať) text s PDF, a ďalšie. Pri viac súborov je možné nahrať zip.


5.) Flip Html 5

Čo dokáže? Vytvoriť interaktívny, listovací katalóg s formátu PDF, s generovaným iframe(kódom), ktorý je možné vložiť do web stránky.

 

Pdf na word. Word na Pdf.

Vytvoriť pdf súbor je dnes už pomerne jednoduché, väčšinou stačí pri tlačí dokumentu vybrať s možností a stačí uložiť. Horšie už je ak príde PDF dokument a je a aj zamknutý pre ďalšiu úpravu. Nie je potom možné si napríklad vykopírovať text. Na to je ideálna web stránka I love PDF, ktorá dokument odomkne. Niekedy je ale nutné vybrať s PDF súboru obrázok, vtedy je vhodnejší PDF to Doc. A v prípade že je nutné obrázok dostať do formátu PDF je ideálny Converter online Free.

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.