10 stránok kde sa dá pozrieť online seriál

4.11/5 (28)

Posledné obdobie som si zvykla  navštevovať  stránky kde je možné pozrieť si online seriál, online film zdarma.  Má to niekoľko výhod. Rozhodujem sa sama čo chcem pozerať. Počas pozerania seriálu, filmu – žiadna reklama. A nedá sa prehliadnuť pokles programovej kvality našich TV.  Slabá úroveň dabingových štúdií. Pozrieť si online film alebo seriál, znamená aj možnosť výberu zvukovej stopy.  Tak teda 10 web stránok kde sa dá pozrieť online seriál zdarma. 

 

teevee.sk

Úvodná strana je rozcestník pre výber seriálu, alebo filmu.  Seriály sú rozdelené do kategórií – dabing, titulky a najnovšie pridané. Pre pohyb v kategóriach je nutná registrácia. 

 

film-serial.sk

Menu web stránky je rozdelené na Filmy online, Serialy online a trailer.  Ďalšie kategórie sú rozdelené na roky a žánre u filmov. U seriálov je podkategória názov seriálu.  Tak nasleduje navigácia po sériach.  Pre pozeranie je nutné vypnúť AdBlock, alebo iný blokovač reklamy. Registrácia nie je nutná. 

 

serialy.bombuj.eu

Uvítaním na bombuj je okno ktoré upozorňuje na nevhodnú reklamu. Horné menu sa delí na zoznam seriálov a filmy. Pre prezeranie vás požiadajú o podporu s upozornením: 

Rádi Bychom Využili Váš Výpočetní Výkon

Můžete podpořit tento web tak, že povolíte využití Vašeho procesoru pro matematické výpočty. Tyto výpočty bezpečně běží uvnitř Vašeho prohlížeče, bez potřeby cokoliv instalovat. Jakmile tuto stránku opustíte, výpočty okamžitě přestanou. Povolení může urychlit vybíjení mobilních zařízení a zvýšit odběr elektrického proudu, který vede k vyšší cenně za spotřebu elektřiny.

 

etelka.cz

eTelka neupozrňuje na reklamu, avšak tiež žiada o vypočetný výkon ako Bombuj eu. 

 

yserialy.sk

Uvítacia obrazovka oznamuje posledne pridané seriály. Pri výbere je potom možnosť na výber zvuková stopa. 

 

Ďalších 5 web stránok kde sa dá pozrieť online film, online seriál zdarma: 

 1. freefilm.sk

 2. serialy-online.wz.cz

 3. serialos.cz

 4. serialis.sk

 5. topserialy.to

 

Online seriál zdarma aj na YouTube

Ak si chcem pozrieť niečo dobré, nejaký online seriál zdarma,  hľadám aj na YouTube, spolu s nastavením/zapnutím AdBlock si pozriem filmik pohodlne a bez reklam. Zaujalo ma ale aj nakupovanie cez Google Play prijateľná cena za film a znova, pohodlné a bez reklamy.

 

PÁČI SA TI ČLÁNOK?

You may also like...

8 komentárov

 1. Marko píše:

  A čo tak zaradiť https://sledujserialy.to/ ?? Má najviac seriálov a stále aktualizovaný obsah čo sa o iných weboch povedať nedá….

 2. Marko píše:

  A čo takto SledujSerialy.to ?

 3. Rasto píše:

  takmer ani jedna stranka nefunguje

 4. Pavol píše:

  preco nikto nezaradil https://svetserialov.to/ ?

 5. Zac píše:

  Aktualne je najlepsie sledovat serialy na https://svetserialov.to/

 6. Jakko píše:

  najlepsi web na serialy je https://svetserialov.to/

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.