Ideálne púzdro pre mobilný telefón

Dnes je už asi väčšina z nás šťastným majiteľom smartphone. A tak poznáte, ako málo stačí a na skle je zrazu prasklina. Aj malý pád môže spôsobiť veľkú škodu. A oprava nie je lacná. Oprava,  ak je možná sa pohybuje sa od 60€ hore v závislosti od značky mobilného telefónu. Ako predísť poškodeniu? Obalom, alebo ak chcete puzdrom.  A nie je obal, ako obal. 

Môj prvý spartphone bol HTC s kovovým obalom. Bola som veľmi spokojná a používala som ho takmer dva roky. Nakoniec som musela presedlať na iný, pretože nebolo možné aktualizovať softvér. A prvý telefón samozrejme znamenal aj prvý obal. 

Ako je poznať na obrázku, displej neochránil. Bolo tiež dosť nepraktické ho stále vyberať celý. Tento typ puzdra ma nepresvedčil natoľko, aby som si aj pre ďalší telefón vybrala niečo podobné.  Môj ďalší telefón v poradí bol LG.  Pri tomto telefóne som si vybrala biele otváracie puzdro. Stálo niečo okolo 14€.

Displej bol naozaj dobre chránený, ale bolo to pre mňa veľmi nepraktické pri telefonovaní.  Aj keď sa otváracia časť dala preložiť, nebolo to ideálne. Preto pri ďalšom telefóne, čo bol už Samsung som si vybrala znova otváracie puzdro, ale s otváraním na stanu. A našla som svoj ideálny tvar.  Dokonalé ideálne puzdro na mobil. 

Maximálne mi vyhovovala priehradka pre platobné karty, lístky či vizitky. Našla som svoj ideálny tvar. Telefón ešte aj dnes vyzerá ako nový. Žiadny škrabanec, žiadne poškodenie. Ako je vidieť, všetko to schytal obal.  A tak keď som prešla na ďalší nový telefón, znova Samsung, vedela som aký typ hľadám. Po skúsenostiach predtým, som sa už iba rozhodovala pre materiál. Tento červený obal stál okolo 20€, a investovať mi neprekážalo. Vhodný obal je lepšia investícia ako opravovať poškrabaný či poškodený telefón. 

Nepotrpím si na značku, ale chcela som naozaj kvalitu. Na rôznych stránkach sú puzdra aj za 7€, ale osobne význam týchto obalov nechápem. (Vľavo na obrázku.)

Zvlášť, že táto „guma“ do mesiaca chytí hnedú farbu a celý telefón pôsobí ako špinavý. Existujú aj pekné s farebnou potlačou, ale ako toto ochráni displej? Čo vlastne tento obal chráni? 

 

 

SmartCase

Nakoniec som našla presne to čo som hľadala. SmartCase. Otváracie puzdro s priehradkami s pravej kože. Prešla som asi 15 webstránok. A konečne som našla kvalitný a značkový produkt.  Koža je dobrý materiál.  Je trváca a dobre sa udržiava. Čierny som si vybrala pretože, časom pri tejto farbe nie je tak poznať poškodenia.  Produkt bol pekne zabalený, s nálepkou eshopu. To si cením. Tieto pásky nie sú nákladné a hovoria o profesionálnej spoločnosti, nie nejakom bytovom predaji.

Obal je v hodnote 36€, ak vám to príde veľa, zvážte, že je to naozaj pravá koža, kvalitné prešitie, a oprava poškodeného displeja, ak to bude možné vás môže stáť aj 80€. Vďaka praktickým priehradkám, nemusíte nosiť peňaženku. Obal sa dá zároveň využiť aj ako stojan. 

 

S produktom som natoľko spokojná, že som užívateľom poskytla odkaz na blogu na eshop. Dnes je zložité nájsť skutočne kvalitný produkt. Cena častokrát nezodpovedá kvalite. Na ehospe máte prakticky iba obrázok a rozhodovanie je tak náročné. Ja som si našla svoj ideálny tvar pre puzdro pre mobil, možno vy by ste uprednostnili niečo iné. Na eshope sa nachádzajú rôzne modely aj značky, pre rôzne typy mobilných telefónov.  Môžem vám iba z osobnej skúsenosti odporučiť, neľutujte investovať. Smarphone nie je nokia 3310 :). 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.