Zapoj sa do súťaže EU o najlepší blog.

Zapojiť sa je jednoduché. Stačí na svojom blogu napísať článok:  o ľubovoľnom projekte financovanom EU, cez rozhranie na web stránke zaslať link a ste v súťaži kde je hlavná cena dvojtýždňový pobyt v Bruseli.

 

Európa v mojom regióne – súťaž o najlepší blog

Súťaž prebieha od od 23. apríla do 31. augusta 2018. Svoj príspevok môžete napísať v Slovenskom jazyku. Pravidlá príspevku:

Môžete prihlásiť až tri blogové príspevky o troch (alebo viacerých) rôznych projektoch. Ak nemáte vlastný blog, nevadí – hľadajú sa zaujímavé články o  projektoch EU  bez ohľadu na miesto uverejnenia. V súčasnosti to môže byť aj poznámka na Facebooku, blogový príspevok na sieti LinkedIn alebo na platforme novín, ba dokonca aj skvelá fotografia s opisom na Instagrame.
Stačí, ak je príspevok:

  • verejný!
  • podstatne dlhší ako aktualizácia statusu

Ak bude váš príspevok schválený, preloží sa do angličtiny (ak je to potrebné), opätovne sa zverejní tu a Európska komisia ho bude propagovať cez Twitter a FacebookPorota potom vyberie troch výhercov.

 

Cena

Traja výhercovia dostanú pozvánku, aby sa zúčastnili na trojtýždňovom individuálnom programe odbornej prípravy s plnou praxou o komunikáciách EÚ. Zažijú prácu komunikačného oddelenia v inštitúcii EÚ, v komunikačnej agentúre a v médiu, ktoré sa zaoberá oblasťou Bruselu. Všetky výdavky vrátane cesty a ubytovania v Bruseli sú hradené.

 

Radi fotografujete?  Prebieha aj  fotografická súťaž.

Podmienky súťaže: Nájdite projekty financované EÚ, spravte čo najlepšie zábery a pošlite ich!Spravte dve snímky: na prvej zobrazte projekt a na druhej by mala byť informačná tabuľa o finančnom krytí EÚ. Buďte tvoriví! Nahrajte obidve snímky na platformu. Z 30 víťazných snímok bude zostavená výstava, ktorá bude putovať po Európe!

 

Ako sa zapojiť?

Zadaním odkazu do systému Gleam, ktorý nájdete na tomto odkaze. Ak vás zaujímajú víťazi minulého roku, môžete si ich príspevky pozrieť na tomto odkaze.  Ak vás zaujíma niečo viac a informácie ste nenašli na web stránke, môžete zaslať organizátorom email na regio-infopub@ec.europa.eu s predmetom: „Question: Europe in My Region Blog Contest”.

 

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.