Telefonovanie zdarma – 5 najlepších aplikácií

Telefonovanie zdarma je riešením pre zníženie nákladov na komunikáciu. Urobte si čas na inštaláciu jednej alebo viacerých  VoIP aplikácií, aby ste mohli telefonovať cez internet. (Hovory sprostredkované cez mobilné pripojenie môžu mať za následok poplatky za prenos dát.) Aplikáciu, ktorú si vyberiete, môže závisieť od toho, ktoré už používajú vaši priatelia.

 

Skype

Telefonovanie zdarmaSkype je služba, ktorá odštartovala službu VoIP. Populárna služba ponúka bezplatné miestne a medzinárodné hovory ostatným používateľom Skype. Skype je dobre zavedený a kvalita, ktorú ponúka, spolu s funkciami, sú bez bezpochyby lákavé. Spoločnosť Microsoft kúpila Skype v roku 2011 a pridala nové funkcie, vrátane zdieľania do Skype, ktoré môžete použiť na zdieľanie videí, fotografií a odkazov. 

 

WhatsApp

Telefonovanie zdarmaWhatsApp je najobľúbenejšia VoIP aplikácia pre mobilné zariadenia. Podľa spoločnosti Facebook, ktorá kúpila aplikáciu v roku 2014, spoločnosť WhatsApp má viac ako miliardu používateľov. 

 

 

Google Hangouts

Telefonovanie zdarmaAplikácia Google Hangouts  je dobre navrhnutý nástroj s množstvom funkcií. Má obrovskú komunitu aktívnych používateľov. Službu Hangouts môžete použiť aj na odosielanie správ a na zdieľanie fotografií a videí. 

 

 

Facebook Messenger

Telefonovanie zdarmaPopulárna aplikácia Messenger je najčastejšie používaná ako nástroj na rozhovor. Ide o plnohodnotnú komunikačnú aplikáciu. Okrem okamžitých správ aplikácia Messenger  umožňuje bezplatné hlasové a video hovory s ľubovoľným iným používateľom Facebooku.

 

Viber

Telefonovanie zdarmaAplikácia Viber Messenger  umožňuje bezplatné hovory a videohovory. Ma viac ako 800 miliónov užívateľov. Aplikácia používa vaše telefónne číslo na to, aby vás identifikovala v sieti a bezproblémovo sa integrovala do vášho zoznamu kontaktov a uviedla, komu môžete bezplatne zavolať Viber. 

 

Telefonovanie zdarma –  VoIP / VOIP

Prenos hlasu internetovým protokolom –  skr. VoIP / VOIP,  prenos hlasovej prevádzky prostredníctvom prenosu paketov pomocou protokolu IP (teda nie nevyhnutne len cez internet, ale aj cez inú sieť založenú na internetovom protokole). Prenos hlasu pomocou internetu (iné názvy: prenos hlasu cez internet/Internetom/po internete/prostredníctvom internetu, hlas cez internet/po internete, telefonovanie cez internet/prostredníctvom internetu/po internete, internetová telefónia; angl. voice over internet, internet telephony).

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.