Top 6 najlepších 10-hodinových videí na YouTube

Odvtedy, čo služba YouTube zvýšila dĺžku videa (s pôvodných 15 minút v roku 2011) , užívatelia naplno využívajú možnosť nahrávať extrémne dlhé videá. Ak je váš účet bez sankcií a  overený, môžete nahrávať videá až do dĺžky 11 hodín.

10-hodinové video je paródiou na  predchádzajúce 10-minútové verzie pred rozšírením limitu dĺžky videa. Je dosť nepravdepodobné, že väčšina divákov skutočne sedí a pozerá sa na jedno z týchto neznesiteľne dlhých videí v plnom rozsahu,  Ide ale  o to, že 10-hodinová verzia obľúbeného videa, alebo meme  je niekedy  zábavnejšia než originál.

Ak je pieseň, alebo video príjemné, môžete si ho nechať hrať na pozadí. Okrem všetkých rôznych memov a paródií, ktoré boli vytvorené do 10-hodinových verzií, sú tu aj tony 10-hodinových videí relaxačnej hudby, alebo chytľavých beatoch, ktoré ľudia jednoducho počúvajú, a nechávajú si ich hrať v prehliadači.

 

1.)Nyan Cat 10 hours

Nyan Cat 10 hours

Pamätajte si Nyan Cat ? 8-bitové animované video lietajúcej mačky s Pop-Tart  a tečúcou dúhou ktorá bola nahraná v roku 2011 a bola jedným z najväčších vírusových hitov roka. Animácia je spárovaná s absurdne chytľavou pesničkou bez ďalších textov. Slovo „nyan“ sa spieva znovu a znovu. Samozrejme, 10-hodinová verzia musela byť, a má  viac ako 69 miliónov zobrazení.

 

2.)He-Man ‚HEYEAYEA‘ Song

He-Man ‚HEYEAYEA‘ Song

He-man spieva (známy ako „HEYEAYEA“) predstavuje hviezdu 80. rokov animovanej televíznej show  He-Man a Masters of the Universe spieva a tancuje na okázalú úpravu skladby What’s Up? by 4 Non-Blondes. Pôvodné video  (kratšia verzia). Jeho 10-hodinová verzia má viac ako 17 miliónov zobrazení. 

 

3.)’Trololo‘ Song

‚Trololo‘ Song

Ruský spevák Eduard Anatolyevich Khilji prevedení I am Glad, ‘cause I’m Finally Returning Back Home   sa stal známy ako Trololo chlapec o keď sa video šírilo v roku 2009. Pôvodná verzia má viac ako 9 miliónov zobrazení, pričom rôzne 10-hodinové verzia má približne 4,6 milióna zobrazení.

 

4.)’The 7th Element‘ Song by VITAS

‚The 7th Element‘ Song by VITAS

Ruská pieseň od speváka Vitas získala popularitu až neskôr  – dosiahla takmer úspešnosti skladby Trololo. Pôvodné hudobné video  The 7th Element bolo nahraté v roku 2010, ale komunita YouTube ju objavila až neskôr . Desaťhodinová verzia Vitasu, v ktorej je časť piesne,  získala za prvé dva mesiace viac ako 400 000 zobrazení na YouTube.

 

5.)Epic Sax Guy

Epic Sax Guy

Epic Sax Guy, tiež známy ako Saxroll, je klip z vystúpenia saxofonistov na Eurovision v roku 2010. Hladká melódia a smiešny tanec, je porovnateľný virálnosťou s Rickom Astleym Never Will You Up –inak známy ako Rickroll . Desaťhodinová verzia Epic Sax Guy bola zobrazená viac ako 28 miliónov krát.

 

6.)Windows Error Remix

Windows Error Remix

Pôvodné video je päťminútová skladba, ktorá obsahuje všetky rozpoznateľné zvuky chýb z operačného systému Microsoft. Je to skutočne impozantná pieseň a prilákala viac ako 13 miliónov zobrazení / počúvaní od jeho prvého odovzdania v roku 2008. Užívateľom sa to páčilo toľko, že sa samozrejme musela vytvoriť 10-hodinová verzia. Tá sa prehrala vyše osem miliónov krát.

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.