Vianočné tapety pre Mac, Windows, Linux – zdarma na stiahnutie

Vianočné tapety. Ak ste jedným z tých ľudí, ktorí milujú Vianoce , nezabudnite si vyzdobiť aj pracovnú plochu.  Široká škála pekných vianočných tapiet zdarma je k dispozícií na vybraných web stránkach. Či už máte chuť na niečo , tradičné, moderné, sentimentálne alebo vtipné, vyberiete si.

Mnohé z uvedených stránok majú verzie aj pre  smartphony iOS a Android. Takže bez ohľadu na to, aké zariadenie používate, ponuka je široká. Koniec koncov,  na displej pozeráte pravdepodobne celý deň.


Vladstudio: Desktop Wallpapers


Vlad Gerasimov je plodný a talentovaný umelec, ktorého tapety sú veľmi obľúbené. Tapety sú k dispozícii vo viacerých veľkostiach, vhodné pre iPad, iPhone, iPhone 4, 21-palcový iMac, 27-palcový iMac, MacBook Air a 24-palcový a 30-palcový displej Apple Cinema. Macs. 

Vianočné tapety  zahŕňajú snehuliakov, snehové vločky, rakety, vianočné stromčeky, lietajúceho Santu, sibírsku zimu, tučniaky a vianočný vlak. Nájdete tiež vianočné a iné e-karty a animované e-karty na webe sú aj aplikácie a hry pre iPad a iPhone. Viac »


Wallcoo.net: Holiday Wallpapers


Wallcoo.net ponúka stovky prázdninových tapiet z celého sveta; obrázky obsahujú fotografie, obrazy a ilustrácie. Tapety sú k dispozícii vo viacerých veľkostiach a mnoho z nich je k dispozícii v širokouhlom aj štandardnom formáte. 

Obrázky zahŕňajú vyobrazenia: Santa Claus v mnohých pozíciach a situáciách, snehuliakov, anjelov, plyšových medveďov, displejov Disneyland, vianočné cukrovky, vianočné pančuchy, vianočné stromčeky, ozdoby, zasnežená krajina, bábiky, domáce zvieratá, karikatúry,  ilustrácie a ďalšie. Viac »


Jinglebell Junction


Tapety na pracovnej ploche v spoločnosti Jinglebell Junction zaručujú úsmev. Aj je na výber s piatich možností táto stojí za pridanie do zbierky. Každý obrázok je k dispozícii v štyroch rôznych rozmeroch, od 800×600 pixelov až po 1920×1080 pixelov. Viac »


Free Christmas Wallpapers: Christmas Backgrounds


Vianočné tapety  zdarma obsahujú farebné aj moderné kolekcie. Niektoré obrázky sú  jednoduché, minimalistické. Obrázky zahŕňajú: imelo, Santa a sobi, snehuliaka, vianočnú dedinu, snehové vločky, biely vianočný stromček a snehové vločky na červenom pozadí, vianočnú dedinu, vianočnú noc. Viac »


Winter and Christmas Wallpapers (Windows and Mac)


MLeWallpapers.com web stránky ponúka bezplatnú kolekciu stovky tapiet, ktoré pracujú na Mac i PC. Farebné tapety sú dostupné v formátoch 4: 3, širokouhlé a pre  dvojité obrazovky. Môžete použiť vianočné tapety na ozdobu vašej pracovnej plochy. MLeWallpapers.com má aj ďalšie sezónne obrázky na pracovnú plochu. Viac »


Sheeps Xmas


Ak ste fanúšikom animácií Aardman Studios, obľúbite si  Sheeps Xmas Tree z web  stránky Deviant Art od spoločnosti bsign. Ide o  dve ovce a kravu, s pozadím hiezd, darčekov, vianočného stromčeka, iskričiek… Pre plnú verziu kliknite dva krát na obrázok, potom pravým tlačidlom myši na obrázok a z rozbalovacej ponuky vyberte Uložiť obrázok na „Stiahnuté súbory“. Viac »


Santa Claus Christmas Wallpaper


Santa a štyri tancujúce soby obklopený darčekmi.  Na ďalších obrázkoch je usmievavý Santa, zasnežené strechy, Rudolf s veselým vianočným posolstvom, Santa a Rudolf na  severnom Pole, snehové vločky. Viac »

Ak potrebujete obrázok pre komerčné účely  → Kde hľadám obrázky zdarma? 10 najlepších web stránok pre – Free picture.

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.