YouTube Red – bez reklám a nerušene

YouTube Red je platené členstvo v službe YouTube, vďaka ktorému získate lepší, nerušený zážitok v službách YouTube, Hudba YouTube a Hry YouTube. Okrem toho, že ste oslobodený od reklám, ponúka aj ďalšie zaujímavé funkcie. Poplatok za YouTube Red službu je 10 dolárov mesačne.  Služba je zatiaľ dostupná pre krajiny  USA, Nový Zéland, Kórea, a Mexiko. Pre Slovensko je zatiaľ pripravená web stránka

 

Výhody YouTube Red 

Prezeranie videii  v režime offline a počúvanie videí s vypnutou obrazovkou. Tieto funkcie sú dostupné v aplikáciach YouTube, YouTube Kids a Gaming YouTube pre android aj ios (apple).

Video je možné prevziať si do telefónu a je k dispozícií 30 dní bez nutnosti pripojenia na internet. Služba tiež umožňuje počúvanie YouTube prostredníctvom slúchadiel, reproduktoru na pozadí.

Súčasťou je aj bezplatné využívanie Google Play Music a služba funguje aj opačne. Zakúpením Google Play Music získavate prístup k YouTube Red. A samozrejme najviac oceniteľná výhoda – bez reklám.

S predplatnou službou si môžete pozerať milióny videí bez prerušovania reklamou. Videá v rámci predplatného YouTube Red nebudú obsahovať reklamy na začiatku ani v strede videa, bannerové reklamy, reklamy vo vyhľadávaní, bannerové reklamy na domovskej stránke ani reklamy vo videu s prekrytím textom. V obsahu autorov, ktorý YouTube nemá pod kontrolou, sa môžu stále vyskytovať náhodné propagácie, alebo značky.

Youtube Red

YouTube Red

 

Členstvo RedYoutube

Členstvo (platená služba) nezahŕňa prístup k žiadnemu obsahu, ktorý vyžaduje nákup, ako sú napríklad výpožičky filmov, nákupy v rámci platieb za spustenie videa, alebo predplatné platených kanálov.

Ak si chcete pozrieť originálne filmy a seriály zahrnuté v členstve YouTube, navštívte kanál. Dostupnosť konkrétnych videí sa môže meniť na základe časového pásma, použitého zariadenia/aplikácie a geografickej polohy.

Ak používate platenú službu, nezobrazia sa Vám reklamy na webových stránkach YouTube ani v aplikáciách YouTube v mobilných zariadeniach a televízoroch. Nevzťahuje sa to však na platený obsah v službe YouTube, napríklad v platených kanáloch,  alebo nákupy a požičiavanie televíznych a filmových videí. V takom prípade sa môže aj naďalej zobrazovať reklama. Ako si zablokovať reklamu? 

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.