Zábava s Google. Tajné triky. To musíš vidieť.

Na google sa dá zabávať aj inak. Posledne ma pobavil google translator, preklad „Mor ho – kill him“. Ale ponúka aj iné zábavnosti. Zábava s Google

[fvplayer src=“http://www.blogit.sk/wp-content/uploads/2017/08/google-funny.mp4″ width=“700″ height=“336″]

Ďalšie kreatívne a zábavné spôsoby od programátorov. Tieto nástroje spoločnost Google nevytvára. Spoločnosť Google podporuje tento druh experimentovania tým, že programátorom poskytuje prístup k rozsiahlej dokumentácii. 

 

Cookin ‚s Google

Varenie so spoločnosťou Google je založené na myšlienke pripraviť večeru z toho čo máte práve v chladničke. Judy Hourihan pôvodne prišiel s konceptom „varenie s  Google“, kde namiesto použitia knihy receptov napísal ingrediencie do Google. Nechal ho nájsť recepty, ktoré sa zhodujú s tým čo má po ruke. Cookin ‚S Google upravuje vyhľadávanie tak , aby sa sústredilo hlavne na recepty. 

 

GoogleFight

Služba Google Fight využíva údaje spoločnosti Google na určenie víťazného slova alebo frázy. Čo je lepšie, hamburger alebo hot dog? Práca alebo dovolenka? Ted Turner alebo Tina Turner? Google Fight využíva popularitu vyhľadávacích slov na určenie „víťaza“. Zadajte dve slová alebo frázy a Google Fight odohrá zápas a ukáže vám výsledky. A perlička na záver 🙂 → Google.com

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.