Top 10 stránok kde sa dá zdarma pozrieť online video.

Ak si chcete pozrieť nejaké zaujímavé video online, film, dokument, prednášku, ako prvé vás iste napadne YouTube. Ponúka obrovské množstvo videí a pozerať ich môžete bezplatne. Nie je to však jediný zdroj zaujímavých online videí. Môžete ich nájsť kdekoľvek, stačí iba vedieť hľadať. 

Profesionálne videa vyrobené na mieru pre cieľové publikum, videa od užívateľov, televízne vysielanie, relácie a online filmy. To všetko je na webe.  Niekde možno budete musieť zadať emailovú adresu a registrovať sa, alebo dať like na facebook stránku, či vyvinúť inú aktivitu. Spozornieť by ste však mali až, keď bude registrácia podmienená číslom kreditnej karty.  Časom totiž môže dochádzať k neželanej automatickej platbe za služby.

Online film zdarma.

Najzaujímavejšie web stránky: 

 • Crackle nájdete tu online filmy a seriály. Vyhľadávať môžete podľa žánru, alebo názvu, alebo si môžete vybrať navrhované video dňa. 
 • ShareTV ponúka tisíce televíznych relácií a filmov, ktoré sú k dispozícii bezplatne. Prezerať si ich môžete v PC alebo aj na mobile.  Nájdete tu aj rôzne relácie vysielané v USA. Takže už nemusíte čakať, než ich okopíruje Tv joj, alebo Tv markíza o 5 rokov. Baviť sa už môžete dnes. 
 • Snagfilms ponúka cez 10 000 filmov, dokumentov a televíznych relácií na vzhliadnutie zdarma. Presvädčte sa sami. Hľadajte pomocou vyhľadávacieho okna na stránke, alebo pomocou kategórií. Stačí kliknúť a pozerať. V počítači, alebo aj na mobile.   Snagfilms ponúka aj aplikáciu na pre os Android aj iOS

A čo slovenské web stránky?

 • Filmujeme.sk – stránka je rozdelená do kategórií na ľavej strane podľa rokov aj žánrov. Uvíta vás výzvou pre like na facebook. Ako mnohé iné tieto stránky, obsahuje na stránke reklamné okna. Sympatické je ale to, že nie je vytapetovaná. A často krát je to podstatný prijem pre autorov projektu. Stránka obsahuje niekoľko tisíc videí, a ak na nej nenájdete to čo by ste si želali, môže zanechať komentár. 
 • filmik.sk – výber kategórie je v hornom menu stránky. Okrem filmov sú na stránke aj seriály.  Ako mnohé iné tieto web stránky,  ak si chcete pozerať film je nutné vypnúť AdBlock. Na stránke nájdete aj slovenské seriály. 
 • pozriserial.sk – ako vypovedá názov domény, táto stránka sa sústredí na ponuku seriálov. Ako som spoznal vašu matku, Walking Dead, Dexter, dva aj pol chlapa, moja obľúbená futurama, ale aj mnohé iné. Stačí si vybrať.

 

Kde sa dajú pozrieť kvalitné vzdelávacie videa zdarma? 

Ak je váš preferovaný žáner v štýle National Geographic a dávate prednosť vzdelávaniu a dokumentom, prípade ak práve máte chuť na mentálne krmivo, určite môžem odporučiť tieto tri web stránky: 

 • PBS Pokrýva širokú škálu vzdelávacích videí a všetky ich môžete sledovať zdarma. 
 • TED fascinujúca zbierka  video-rozhovorov od popredných svetových mysliteľov a činiteľov. Niektoré obsahujú aj slovenské titulky. 
 • WatchKnowLearn   stránka je  zameraná na študentov vo veku od 3 do 18 rokov. Obsahuje viac ako 50 000 vzdelávacích videí, ktoré sú organizované podľa tém, ale aj veku. 

Tak čo, chce sa vám ešte zapínať TV Markíza?  🙂  Aj keď tieto stránky niekedy vyžadujú kliknutie na reklamu, je to malá daň, za to, že si skutočne môže pozerať čo chcete, kedy chcete, ako chcete – bez opakovaného 20 minútového prerušovania reklamou. Aj tieto online stránky profitujú na reklame.  Kliknutím na reklamu si  stránky zlepšujú príjem. V skutočnosti sú im vyplácané centové položky za jeden klik, ale vrámci roku im to preplatí aspoň náklad na doménu či hosting. 

Môže sa Vám ešte páčiť...

11 komentárov

 1. Julia píše:

  Dokumenty ale aj ine si rada pozriem na https://tvshows.zone bez otravnych reklam.

 2. Alena Mižiková píše:

  🙂 🙂 🙂 áno reklamu nemusím ani ja 😀 Ale zdá sa že , je to pomerne nová stránočka 😉

 3. Jano píše:

  S manželkou filmy pozerávame na http://www.kukaj.to
  Zatiaľ sme tam našli všetko, čo sme hľadali…

 4. SAMP píše:

  Použivam všelijake stranky ale najviac asi http://spustitfilm.online

 5. Kika píše:

  My pozerávame na https://topfilmy.to je to super a hlavne pridávajú novinky a neseká mi to ako na iných stránkach a ani tých reklám tam na mňa nevyskakuje tak veľa.

 6. Michal píše:

  Neviem preco ste nezaradali napr https://svetserialu.to/ na serialy asi najlepsi web.

 7. Tomflix píše:

  Online filmy zadarmo a bez reklam http://www.tomflix.eu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.