Zvonenie zdarma – 5 najlepších web stránok

Nájsť zvonenie zdarma do telefónu nie je tak jednoduché ako to na prvý pohľad vyzerá.  Ak ste sa pokúsili nejaké vyhľadať určite ste objavili množstvo web stránok. Problém je, že mnohé z nich tvrdia že ide o zvonenie zdarma, ale nakoniec si vyžiadajú poplatok za registráciu, alebo vás presmerujú donekonečna na iné stránky s množstvom reklamy. Tiež existuje veľa stránok, ktoré nie sú 100% legálne. Na obsah ktorý ponúkajú nemajú oprávnenie. 

Poznámka:  Používatelia iPhone a niektorý používatelia  iOS nemôžu stiahnuť zvonenia priamo z telefónu a očakávať, že budú môcť používať  vyzváňací tón ihneď . Táto funkcia je možná iba v zariadeniach so systémom Android . Ak používate iPhone, stále môžete používať väčšinu týchto webových stránok, ale musíte najprv prevziať vyzváňacie tóny do počítača a potom pomocou počítača prenášať súbory zvonenia do telefónu.

Tip:  Ak stiahnete súbor zvonenia vo formáte, ktorý nie je vhodný pre váš telefón (napríklad si stiahnete MP3, ktorý chcete použiť viPhone), môžete použiť bezplatný program „prevodníka“ zvuku a konvertovať zvonenie na správny formát vášho zariadenia. Zariadenia Android a BlackBerry používajú   formát MP3, zatiaľ čo zariadenia so systémom iOS, ako sú iPhony a iPady používajú  M4R .

 

1.) Zedge

odkaz → zedge.net

Zedge ma veľkú komunitu používateľov, ktorí vytvárajú a odovzdávajú obsah vhodný pre širokú škálu mobilných telefónov vrátane dobrého výberu bezplatných zvonení, ktoré pokrývajú rôzne témy.  Tie si môžete stiahnuť do počítača, alebo priamo do telefónu. 

Aby ste mohli rýchlo nájsť požadovaný obsah, Zedge ponúka zoznam kategórií pre každé podmenu mobilného telefónu. V hornej časti stránky nájdete aj vyhľadávacie pole, ktoré vám pomôže nájsť niečo konktétnejšie. 

Ponúka aj mobilnú aplikáciu, ktorá je jednoduchá a pohodlná na obsluhu. Nájdete tam aj tapety, témy, aplikácie.

 

2.) Notification Sounds

odkaz → notificationsounds.com

Ako už naznačuje názov web stránky , ponúka na stiahnutie upozornenia. Niektoré kategórie zahŕňajú zvuky zvierat, tóny správ, zvuky prebudenia, zvukové efekty, vtipné zvuky, vianočné vyzváňacie tóny. Akonáhle ste si vybrali zvuk, ktorý chcete stiahnuť, môžete si zvoliť formát , ktorý je vhodný pre vaše  zariadenie. 

 

3.) Fun for Mobile

odkaz → funformobile.com

Nájdete tu bezplatné a legálne zvonenia, videa, obrázky, hry, diskusné miestnosti, vtipy a ďalší obsah. Ak si nie ste istý, aký typ vyzváňacieho tónu hľadáte, môžete prechádzať sekciou „Dnešné tóny“, a môžete tak vidiet top 150 vyzváňacích melódií. V ponuke  sú tiež kategórie tóny, nové tóny, obľúbené tóny a tak máte rýchly náhľad najlepších zvukov.  Všetky vyzváňacie tóny sú na stiahnutie vo formáte MP3.

 

4.) Tones7

odkaz → tones7.com

Ak hľadáte naozaj jedoduchý web na sťahovanie zvonení zdarma, potom je Tones7 ideálny. Jednoduchý dizajn, jednoduché rozhranie. Pred stiahnutím si tón môžte prehrať v prehliadači.  K dispozícii je formá MP3 a M4R pre každý vyzváňací tón. Ako ďalší bonus môžete tiež nahrať svoje vlastné výtvory na použitie pre ostatných používateľov. 

 

5.) Free-Ringtones.cc

odkaz → free-ringtones.cc

Posledná stránka ktorá ponúka zvonenie zdarma umožňuje nie len sťahovanie, ale nahrať a publikovať aj vlastné výtvory. Vyzváňacie tóny sú rozdelené do kategórií ako  zábavné, SMS a výstražné, zvukové efekty, medzinárodné, tanečné, Bollywood a filmy a televízia.Tieto zvonenia si môžete stiahnuť vo formáte M4R alebo MP3.

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.